Time/Result | Date | Away | Home | Location | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Final |
Nov. 3, 2023 @ 8:00 PM |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
4 |
Delisle Bruins DEL
West |
7 | Delisle Centennial Arena |
RS |
|||
Final |
Nov. 3, 2023 @ 8:00 PM |
Central Butte Flyers CBF
East |
5 |
Loreburn 19ers LOR
East |
2 | Loreburn Arena |
RS |
|||
Final |
Nov. 4, 2023 @ 7:00 PM |
Delisle Bruins DEL
West |
2 |
Loreburn 19ers LOR
East |
5 | Loreburn Arena |
RS |
|||
Final |
Nov. 4, 2023 @ 7:00 PM |
Central Butte Flyers CBF
East |
7 |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
2 | Lucky Lake Arena |
RS |
|||
Final |
Nov. 4, 2023 @ 7:30 PM |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
6 |
Kenaston Blizzards KEN
East |
13 | Kenaston Arena |
RS |
|||
Final |
Nov. 4, 2023 @ 8:00 PM |
Rosetown Redwings ROS
West |
3 |
Davidson Cyclones DC
East |
10 | AGT Centre Davidson |
RS |
|||
Final |
Nov. 10, 2023 @ 8:00 PM |
Central Butte Flyers CBF
East |
6 |
Craik Warriors CW
East |
3 | Craik Memorial Rink |
RS |
|||
Final |
Nov. 10, 2023 @ 8:00 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
11 |
Delisle Bruins DEL
West |
2 | Delisle Centennial Arena |
RS |
|||
Final /OT |
Nov. 10, 2023 @ 8:00 PM |
Rosetown Redwings ROS
West |
7 |
Eston Ramblers EST
West |
6 | AGT Centre Eston |
RS |
|||
Final |
Nov. 10, 2023 @ 8:00 PM |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
9 |
Loreburn 19ers LOR
East |
3 | Loreburn Arena |
RS |
|||
Final |
Nov. 10, 2023 @ 8:00 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
8 |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
2 | Jim Kook Rec Plex Outlook |
RS |
|||
Final |
Nov. 11, 2023 @ 7:00 PM |
Craik Warriors CW
East |
2 |
Eston Ramblers EST
West |
8 | AGT Centre Eston |
RS |
|||
Final |
Nov. 11, 2023 @ 7:00 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
9 |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
1 | Beechy Community Rink |
RS |
|||
Final |
Nov. 11, 2023 @ 7:00 PM |
Davidson Cyclones DC
East |
7 |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
5 | Jim Kook Rec Plex Outlook |
RS |
|||
Final |
Nov. 11, 2023 @ 7:30 PM |
Loreburn 19ers LOR
East |
6 |
Kenaston Blizzards KEN
East |
7 | Kenaston Arena |
RS |
|||
Final |
Nov. 12, 2023 @ 2:30 PM |
Kyle Elks KYL
West |
6 |
Rosetown Redwings ROS
West |
1 | AGT Centre Rosetown |
RS |
|||
Final |
Nov. 15, 2023 @ 8:00 PM |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
4 |
Davidson Cyclones DC
East |
6 | AGT Centre Davidson |
RS |
|||
Final |
Nov. 17, 2023 @ 8:00 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
7 |
Delisle Bruins DEL
West |
1 | Delisle Centennial Arena |
RS |
|||
Final |
Nov. 17, 2023 @ 8:00 PM |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
2 |
Kyle Elks KYL
West |
8 | Kyle Community Sports Centre |
RS |
|||
Final |
Nov. 17, 2023 @ 8:00 PM |
Craik Warriors CW
East |
6 |
Loreburn 19ers LOR
East |
4 | Loreburn Arena |
RS |
|||
Final |
Nov. 18, 2023 @ 7:00 PM |
Eston Ramblers EST
West |
3 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
5 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
RS |
|||
Final |
Nov. 18, 2023 @ 7:30 PM |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
15 |
Rosetown Redwings ROS
West |
5 | AGT Centre Rosetown |
RS |
|||
Final |
Nov. 18, 2023 @ 8:00 PM |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
4 |
Craik Warriors CW
East |
10 | Craik Memorial Rink |
RS |
|||
Final |
Nov. 18, 2023 @ 8:00 PM |
Kyle Elks KYL
West |
3 |
Davidson Cyclones DC
East |
5 | AGT Centre Davidson |
RS |
|||
Final |
Nov. 19, 2023 @ 2:00 PM |
Rosetown Redwings ROS
West |
4 |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
6 | Lucky Lake Arena |
RS |
|||
Final |
Nov. 22, 2023 @ 8:00 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
4 |
Davidson Cyclones DC
East |
6 | AGT Centre Davidson |
RS |
|||
Final /OT |
Nov. 24, 2023 @ 8:00 PM |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
5 |
Eston Ramblers EST
West |
6 | AGT Centre Eston |
RS |
|||
Final |
Nov. 24, 2023 @ 8:00 PM |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
3 |
Kyle Elks KYL
West |
11 | Kyle Community Sports Centre |
RS |
|||
Final /SO |
Nov. 24, 2023 @ 8:30 PM |
Loreburn 19ers LOR
East |
6 |
Central Butte Flyers CBF
East |
5 | Central Butte Agri-Sportsplex |
RS |
|||
Final |
Nov. 25, 2023 @ 7:00 PM |
Eston Ramblers EST
West |
4 |
Central Butte Flyers CBF
East |
3 | Central Butte Agri-Sportsplex |
RS |
|||
Final |
Nov. 25, 2023 @ 7:00 PM |
Delisle Bruins DEL
West |
3 |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
9 | Jim Kook Rec Plex Outlook |
RS |
|||
Final |
Nov. 25, 2023 @ 7:30 PM |
Davidson Cyclones DC
East |
2 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
7 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
RS |
|||
Final |
Nov. 25, 2023 @ 7:30 PM |
Craik Warriors CW
East |
6 |
Kenaston Blizzards KEN
East |
7 | Kenaston Arena |
RS |
|||
Final |
Dec. 1, 2023 @ 8:00 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
6 |
Craik Warriors CW
East |
1 | Craik Memorial Rink |
RS |
|||
Final |
Dec. 1, 2023 @ 8:00 PM |
Rosetown Redwings ROS
West |
3 |
Delisle Bruins DEL
West |
7 | Delisle Centennial Arena |
RS |
|||
Final |
Dec. 1, 2023 @ 8:00 PM |
Kyle Elks KYL
West |
4 |
Eston Ramblers EST
West |
7 | AGT Centre Eston |
RS |
|||
Final |
Dec. 1, 2023 @ 8:00 PM |
Davidson Cyclones DC
East |
6 |
Loreburn 19ers LOR
East |
5 | Loreburn Arena |
RS |
|||
Final |
Dec. 1, 2023 @ 8:00 PM |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
4 |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
6 | Jim Kook Rec Plex Outlook |
RS |
|||
Final |
Dec. 2, 2023 @ 5:00 PM |
Delisle Bruins DEL
West |
4 |
Kyle Elks KYL
West |
12 | Kyle Community Sports Centre |
RS |
|||
Final |
Dec. 2, 2023 @ 7:30 PM |
Rosetown Redwings ROS
West |
1 |
Kenaston Blizzards KEN
East |
13 | Kenaston Arena |
RS |
|||
Final |
Dec. 2, 2023 @ 8:00 PM |
Davidson Cyclones DC
East |
7 |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
3 | Lucky Lake Arena |
RS |
|||
Final |
Dec. 2, 2023 @ 8:00 PM |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
2 |
Craik Warriors CW
East |
9 | Craik Memorial Rink |
RS |
|||
Final |
Dec. 3, 2023 @ 4:00 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
8 |
Loreburn 19ers LOR
East |
3 | Loreburn Arena |
RS |
|||
Final |
Dec. 8, 2023 @ 7:30 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
5 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
3 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
RS |
|||
Final |
Dec. 8, 2023 @ 8:00 PM |
Eston Ramblers EST
West |
5 |
Delisle Bruins DEL
West |
4 | Delisle Centennial Arena |
RS |
|||
Final |
Dec. 8, 2023 @ 8:00 PM |
Rosetown Redwings ROS
West |
1 |
Kyle Elks KYL
West |
11 | Kyle Community Sports Centre |
RS |
|||
Final |
Dec. 8, 2023 @ 8:00 PM |
Central Butte Flyers CBF
East |
6 |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
4 | Jim Kook Rec Plex Outlook |
RS |
|||
Final |
Dec. 9, 2023 @ 7:00 PM |
Loreburn 19ers LOR
East |
6 |
Eston Ramblers EST
West |
3 | AGT Centre Eston |
RS |
|||
Final |
Dec. 9, 2023 @ 7:30 PM |
Central Butte Flyers CBF
East |
3 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
7 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
RS |
|||
Final |
Dec. 9, 2023 @ 7:30 PM |
Davidson Cyclones DC
East |
6 |
Kenaston Blizzards KEN
East |
3 | Kenaston Arena |
RS |
|||
Final |
Dec. 9, 2023 @ 8:00 PM |
Delisle Bruins DEL
West |
3 |
Craik Warriors CW
East |
6 | Craik Memorial Rink |
RS |
|||
Final /OT |
Dec. 10, 2023 @ 2:30 PM |
Loreburn 19ers LOR
East |
7 |
Rosetown Redwings ROS
West |
6 | AGT Centre Rosetown |
RS |
|||
Final |
Dec. 13, 2023 @ 8:00 PM |
Craik Warriors CW
East |
1 |
Davidson Cyclones DC
East |
6 | AGT Centre Davidson |
RS |
|||
Final |
Dec. 15, 2023 @ 7:30 PM |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
3 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
10 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
RS |
|||
Final |
Dec. 15, 2023 @ 8:00 PM |
Central Butte Flyers CBF
East |
3 |
Delisle Bruins DEL
West |
8 | Delisle Centennial Arena |
RS |
|||
Final |
Dec. 15, 2023 @ 8:00 PM |
Loreburn 19ers LOR
East |
1 |
Kyle Elks KYL
West |
4 | Kyle Community Sports Centre |
RS |
|||
Final |
Dec. 15, 2023 @ 8:00 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
10 |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
3 | Jim Kook Rec Plex Outlook |
RS |
|||
Final /OT |
Dec. 16, 2023 @ 6:00 PM |
Davidson Cyclones DC
East |
4 |
Craik Warriors CW
East |
3 | Craik Memorial Rink |
RS |
|||
Final |
Dec. 16, 2023 @ 7:00 PM |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
3 |
Eston Ramblers EST
West |
10 | AGT Centre Eston |
RS |
|||
Final |
Dec. 16, 2023 @ 7:00 PM |
Central Butte Flyers CBF
East |
3 |
Kenaston Blizzards KEN
East |
7 | Kenaston Arena |
RS |
|||
Final |
Dec. 16, 2023 @ 8:30 PM |
Loreburn 19ers LOR
East |
4 |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
6 | Jim Kook Rec Plex Outlook |
RS |
|||
Final |
Dec. 17, 2023 @ 2:30 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
4 |
Rosetown Redwings ROS
West |
2 | AGT Centre Rosetown |
RS |
|||
Final |
Dec. 17, 2023 @ 3:00 PM |
Delisle Bruins DEL
West |
4 |
Eston Ramblers EST
West |
8 | AGT Centre Eston |
RS |
|||
Final |
Dec. 20, 2023 @ 8:00 PM |
Kyle Elks KYL
West |
6 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
3 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
RS |
|||
Final |
Dec. 20, 2023 @ 8:00 PM |
Loreburn 19ers LOR
East |
3 |
Davidson Cyclones DC
East |
8 | AGT Centre Davidson |
RS |
|||
Final |
Dec. 22, 2023 @ 8:00 PM |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
3 |
Rosetown Redwings ROS
West |
5 | AGT Centre Rosetown |
RS |
|||
Final |
Jan. 5, 2024 @ 8:00 PM |
Davidson Cyclones DC
East |
8 |
Delisle Bruins DEL
West |
1 | Delisle Centennial Arena |
RS |
|||
Final |
Jan. 5, 2024 @ 8:00 PM |
Kyle Elks KYL
West |
4 |
Kenaston Blizzards KEN
East |
5 | Kenaston Arena |
RS |
|||
Final |
Jan. 5, 2024 @ 8:00 PM |
Eston Ramblers EST
West |
11 |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
1 | Beechy Community Rink |
RS |
|||
Final |
Jan. 5, 2024 @ 8:00 PM |
Craik Warriors CW
East |
5 |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
7 | Jim Kook Rec Plex Outlook |
RS |
|||
Final |
Jan. 6, 2024 @ 7:00 PM |
Craik Warriors CW
East |
1 |
Kyle Elks KYL
West |
9 | Kyle Community Sports Centre |
RS |
|||
Final |
Jan. 6, 2024 @ 7:00 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
11 |
Loreburn 19ers LOR
East |
6 | Loreburn Arena |
RS |
|||
Final |
Jan. 6, 2024 @ 7:00 PM |
Delisle Bruins DEL
West |
5 |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
2 | Lucky Lake Arena |
RS |
|||
Final |
Jan. 6, 2024 @ 7:00 PM |
Rosetown Redwings ROS
West |
1 |
Central Butte Flyers CBF
East |
12 | Central Butte Agri-Sportsplex |
RS |
|||
Final |
Jan. 6, 2024 @ 8:00 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
4 |
Eston Ramblers EST
West |
1 | AGT Centre Eston |
RS |
|||
Final /OT |
Jan. 7, 2024 @ 2:30 PM |
Central Butte Flyers CBF
East |
6 |
Davidson Cyclones DC
East |
5 | AGT Centre Davidson |
RS |
|||
Final |
Jan. 12, 2024 @ 8:00 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
4 |
Central Butte Flyers CBF
East |
6 | Central Butte Agri-Sportsplex |
RS |
|||
Final |
Jan. 12, 2024 @ 8:00 PM |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
7 |
Loreburn 19ers LOR
East |
4 | Loreburn Arena |
RS |
|||
Final /OT |
Jan. 13, 2024 @ 7:00 PM |
Kyle Elks KYL
West |
5 |
Central Butte Flyers CBF
East |
6 | Central Butte Agri-Sportsplex |
RS |
|||
Final |
Jan. 13, 2024 @ 7:00 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
10 |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
3 | Lucky Lake Arena |
RS |
|||
Final |
Jan. 13, 2024 @ 7:30 PM |
Delisle Bruins DEL
West |
2 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
3 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
RS |
|||
Final |
Jan. 13, 2024 @ 7:30 PM |
Craik Warriors CW
East |
1 |
Rosetown Redwings ROS
West |
10 | AGT Centre Rosetown |
RS |
|||
Final |
Jan. 13, 2024 @ 8:00 PM |
Eston Ramblers EST
West |
4 |
Davidson Cyclones DC
East |
7 | AGT Centre Davidson |
RS |
|||
Final |
Jan. 14, 2024 @ 4:00 PM |
Rosetown Redwings ROS
West |
5 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
16 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
RS |
|||
Final |
Jan. 14, 2024 @ 5:00 PM |
Eston Ramblers EST
West |
0 |
Kyle Elks KYL
West |
10 | Kyle Community Sports Centre |
RS |
|||
Final |
Jan. 17, 2024 @ 8:00 PM |
Craik Warriors CW
East |
6 |
Central Butte Flyers CBF
East |
5 | Central Butte Agri-Sportsplex |
RS |
|||
Final |
Jan. 17, 2024 @ 8:00 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
7 |
Kyle Elks KYL
West |
3 | Kyle Community Sports Centre |
RS |
|||
Final |
Jan. 19, 2024 @ 8:00 PM |
Loreburn 19ers LOR
East |
4 |
Craik Warriors CW
East |
7 | Craik Memorial Rink |
RS |
|||
Final |
Jan. 19, 2024 @ 8:00 PM |
Kyle Elks KYL
West |
9 |
Delisle Bruins DEL
West |
4 | Delisle Centennial Arena |
RS |
|||
Final |
Jan. 19, 2024 @ 8:00 PM |
Eston Ramblers EST
West |
3 |
Kenaston Blizzards KEN
East |
9 | Kenaston Arena |
RS |
|||
Final |
Jan. 19, 2024 @ 8:00 PM |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
5 |
Central Butte Flyers CBF
East |
9 | Central Butte Agri-Sportsplex |
RS |
|||
Final |
Jan. 20, 2024 @ 7:00 PM |
Davidson Cyclones DC
East |
4 |
Central Butte Flyers CBF
East |
2 | Central Butte Agri-Sportsplex |
RS |
|||
Final |
Jan. 20, 2024 @ 7:00 PM |
Kyle Elks KYL
West |
11 |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
2 | Beechy Community Rink |
RS |
|||
Final |
Jan. 20, 2024 @ 7:00 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
11 |
Craik Warriors CW
East |
5 | Craik Memorial Rink |
RS |
|||
Final |
Jan. 20, 2024 @ 7:30 PM |
Eston Ramblers EST
West |
8 |
Rosetown Redwings ROS
West |
3 | AGT Centre Rosetown |
RS |
|||
Final |
Jan. 21, 2024 @ 2:30 PM |
Delisle Bruins DEL
West |
4 |
Rosetown Redwings ROS
West |
3 | AGT Centre Rosetown |
RS |
|||
Final |
Jan. 25, 2024 @ 8:00 PM |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
3 |
Eston Ramblers EST
West |
9 | AGT Centre Eston |
PO |
|||
Final |
Jan. 25, 2024 @ 8:00 PM |
Delisle Bruins DEL
West |
5 |
Rosetown Redwings ROS
West |
9 | AGT Centre Rosetown |
PO |
|||
Final |
Jan. 26, 2024 @ 8:00 PM |
Central Butte Flyers CBF
East |
5 |
Loreburn 19ers LOR
East |
3 | Loreburn Arena |
PO |
|||
Final |
Jan. 26, 2024 @ 8:00 PM |
Eston Ramblers EST
West |
7 |
Lucky Lake-Beechy Lakers LLL
West |
1 | Beechy Community Rink |
PO |
|||
Final |
Jan. 27, 2024 @ 7:00 PM |
Loreburn 19ers LOR
East |
2 |
Central Butte Flyers CBF
East |
5 | Central Butte Agri-Sportsplex |
PO |
|||
Final |
Jan. 28, 2024 @ 6:30 PM |
Craik Warriors CW
East |
6 |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
9 | Jim Kook Rec Plex Outlook |
PO |
|||
Final |
Jan. 29, 2024 @ 8:00 PM |
Rosetown Redwings ROS
West |
2 |
Delisle Bruins DEL
West |
5 | Delisle Centennial Arena |
PO |
|||
Final /OT |
Jan. 29, 2024 @ 10:00 PM |
Rosetown Redwings ROS
West |
0 |
Delisle Bruins DEL
West |
1 | Delisle Centennial Arena |
PO |
|||
Final |
Jan. 31, 2024 @ 8:00 PM |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
10 |
Craik Warriors CW
East |
6 | Craik Memorial Rink |
PO |
|||
Final |
Feb. 2, 2024 @ 8:00 PM |
Central Butte Flyers CBF
East |
1 |
Kenaston Blizzards KEN
East |
6 | Kenaston Arena |
PO |
|||
Final |
Feb. 2, 2024 @ 8:00 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
8 |
Delisle Bruins DEL
West |
1 | Delisle Centennial Arena |
PO |
|||
Final |
Feb. 2, 2024 @ 8:00 PM |
Eston Ramblers EST
West |
1 |
Kyle Elks KYL
West |
8 | Kyle Community Sports Centre |
PO |
|||
Final |
Feb. 3, 2024 @ 7:00 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
7 |
Central Butte Flyers CBF
East |
3 | Central Butte Agri-Sportsplex |
PO |
|||
Final /OT |
Feb. 3, 2024 @ 7:30 PM |
Delisle Bruins DEL
West |
3 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
4 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
PO |
|||
Final |
Feb. 3, 2024 @ 8:00 PM |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
2 |
Davidson Cyclones DC
East |
5 | AGT Centre Davidson |
PO |
|||
Final |
Feb. 7, 2024 @ 8:00 PM |
Davidson Cyclones DC
East |
4 |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
5 | Jim Kook Rec Plex Outlook |
PO |
|||
Final |
Feb. 8, 2024 @ 8:00 PM |
Kyle Elks KYL
West |
1 |
Eston Ramblers EST
West |
2 | AGT Centre Eston |
PO |
|||
Final |
Feb. 13, 2024 @ 8:00 PM |
Eston Ramblers EST
West |
1 |
Kyle Elks KYL
West |
7 | Kyle Community Sports Centre |
PO |
|||
Final |
Feb. 14, 2024 @ 8:00 PM |
Outlook Ice Hawks OUT
East |
3 |
Davidson Cyclones DC
East |
4 | AGT Centre Davidson |
PO |
|||
Final |
Feb. 18, 2024 @ 5:00 PM |
Kyle Elks KYL
West |
4 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
6 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
PO |
|||
Final |
Feb. 20, 2024 @ 8:00 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
6 |
Davidson Cyclones DC
East |
4 | AGT Centre Davidson |
PO |
|||
Final |
Feb. 22, 2024 @ 8:00 PM |
Davidson Cyclones DC
East |
3 |
Kenaston Blizzards KEN
East |
8 | Kenaston Arena |
PO |
|||
Final |
Feb. 27, 2024 @ 8:00 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
7 |
Davidson Cyclones DC
East |
2 | AGT Centre Davidson |
PO |
|||
Final |
Feb. 28, 2024 @ 8:00 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
2 |
Kyle Elks KYL
West |
6 | Kyle Community Sports Centre |
PO |
|||
Final /OT |
Mar. 1, 2024 @ 8:00 PM |
Kyle Elks KYL
West |
4 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
3 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
PO |
|||
Final |
Mar. 4, 2024 @ 8:00 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
6 |
Kyle Elks KYL
West |
2 | Kyle Community Sports Centre |
PO |
|||
Final |
Mar. 6, 2024 @ 8:00 PM |
Kyle Elks KYL
West |
1 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
5 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
PO |
|||
Final |
Mar. 13, 2024 @ 8:00 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
8 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
4 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
PO |
|||
Final |
Mar. 19, 2024 @ 8:00 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
4 |
Kenaston Blizzards KEN
East |
7 | Kenaston Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 21, 2024 @ 8:00 PM |
Kenaston Blizzards KEN
East |
2 |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
5 | AGT Memorial Arena Dinsmore |
PO |
|||
Final |
Mar. 26, 2024 @ 8:00 PM |
Dinsmore Dynamos DIN
West |
3 |
Kenaston Blizzards KEN
East |
5 | Kenaston Arena |
PO |